Klantenservice

Heb je vragen of opmerkingen dan kun je te allen tijde contact met onze klantenservice opnemen via telefoon 0297 - 237 175 of via email: info@pelgrimonline.nl 
Natuurlijk ben je ook van harte welkom in één van onze vestigingen.

Vestigingen:


Amsterdam Centrum

Pelgrim City Bookstore

Prins Hendrikkade 51
1012 AC Amsterdam
tel: 020 - 624 3638
email: amsterdam@pelgrimonline.nl 
contactpersoon: Willy Verburg


 

Openingstijden:
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag


13.00 - 18.00
10.00 - 18.00
10.00 - 18.00
10.00 - 18.00
10.00 - 18.00
10.00 - 17.30
gesloten

 

Beschrijving: msterdam


Amsterdam ZuidOost

Pelgrim Boekendepot

Joop Geesinkweg 313
1114 AB Amsterdam-Duivendrecht
tel: 020 - 820 82 74
email: boekendepot@pelgrimonline.nl 
contactpersoon: Willy Verburg

 

Openingstijden:
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag


gesloten
09.00 - 17.00
gesloten
09.00 - 17.00
gesloten
gesloten
gesloten

 

Arnhem

Koningstraat 46
6811 DH Arnhem

tel: 026 - 443 4455
email: arnhem@pelgrimonline.nl
Contact Persoon: Ebbing Osinga
 

Openingstijden:
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag


12.00 - 17.30
10.00 - 17.30
10.00 - 17.30
10.00 - 17.30
10.00 - 17.30
10.00 - 17.00
gesloten

Beschrijving: rnhem


Baarn

Pelgrim Boeken & Muziek
Brinkzicht 19
3743 EX Baarn
tel: 035 - 541 8253                                     email: baarn@pelgrimonline.nl
contactpersoon: Carla Baars

Gesloten vanaf  1 april 2016.
Dichtsbijzinde filiaal: Amersfoort

 

 

Epe

Pelgrim Boekwinkel Koers

Hoofdstraat 146
8162 AR Epe
tel: 0578 - 621 610
email: epe@pelgrimonline.nl 
 

Openingstijden:
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag


13.00 - 17.00
09.00 - 17.00
09.00 - 17.00
09.00 - 17.00
09.00 - 21.00
10.00 - 17.00
gesloten


Goes

Pelgrim Boeken & Muziek

Wijngaardstraat 10a
4461 DC Goes
tel: 0113 - 233 542
email: goes@pelgrimonline.nl 
contactpersoon: Joke Hospes 

Geen koopavond per 1-1-17.
 

Openingstijden:
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag


13.00 - 17.00
10.00 - 17.00
10.00 - 17.00
10.00 - 17.00
10.00 - 17.00
10.00 - 17.00
gesloten

Beschrijving: oes


Goes

Pelgrim Tweedehands

Wijngaardstraat 10
4461 DC Goes
tel: 0113 - 820 239
email: tweedehands.goes@pelgrimonline.nl 
contactpersoon: Joke Hospes 

Extra Informatiepagina op
www.pelgrimonline.nl/goestweedehands

Geen koopavond per 1-1-17.

Openingstijden:
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag


13.00 - 17.00
10.00 - 17.00
10.00 - 17.00
10.00 - 17.00
10.00 - 17.00
10.00 - 17.00
gesloten



Hoogvliet 

Pelgrim Boeken & Muziek

Eeze 12
3191 ER Hoogvliet
tel: 010 - 472 2951
email: hoogvliet@pelgrimonline.nl 
 

Openingstijden:
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag


gesloten
09.30 - 17.00
09.30 - 17.00
09.30 - 17.00
09.30 - 17.00
09.30 - 17.00
gesloten

 


Roosendaal

Pelgrim Boeken & Muziek
(in samenwerking met Stichting Access)

St Josephstraat 14 A
4702 CW Roosendaal
tel: 0165 - 708 995
email: roosendaal@pelgrimonline.nl 
contactpersoon: Carla Boelhouwers

Openingstijden:
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag


gesloten
09.30 - 17.30
09.30 - 17.30
09.30 - 17.30
09.30 - 17.30
09.30 - 17.00
gesloten

 


Rotterdam

Pelgrim Boeken & Muziek

Nieuwe Binnenweg 420
​3023 EW Rotterdam
tel: 010 - 476 2032
email: rotterdam@pelgrimonline.nl 
contactpersoon: Willy Verburg

Openingstijden:
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag


13.00 - 18.00
10.00 - 18.00
10.00 - 18.00
10.00 - 18.00
10.00 - 18.00
10.00 - 17.00
gesloten

 


Zeist

Pelgrim Boeken & Muziek

Steynlaan 51
3701 EC Zeist
tel: 030 - 692 2773
email: zeist@pelgrimonline.nl 
contactpersoon: Carla Baars

Openingstijden in juli / augustus:
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag



gesloten
09.30 - 17.30
09.30 - 17.30
09.30 - 17.30
09.30 - 17.30
10.00 - 17.00
gesloten

Beschrijving: eist

 

Accept

Deze site maakt gebruik van cookies voor optimale weergave.